Czas Na Gielde i Inwestowanie Czyli Rynek Akcji w Praktyce

Share Embed Donate


Short Description

Czas Na Gielde I Inwestowanie Czyli Rynek Akcji W Praktyce...

Description

Akademia Inwestora Giełdowego zaprasza na 3-dniowy warsztat:

Rynek Akcji w Praktyce

Czy wiesz jak dokonać kolejnego przełomu finansowego w swoim życiu? Jeżeli Nie, Oto Odpowiedź! Jeżeli jesteś absolwentem szkolenia Zawód Inwestor Giełdowy, to wiesz jak ważna jest precyzja i dokładność w inwestowaniu. Rozumiesz także, że gdybyś miał w perspektywie 5% zysku, to nie chciałbyś się tym zajmować, bo doskonale orientujesz się, że można zarobić znacznie więcej. Gdy ktoś Ci mówi, że na giełdzie nie da się zarobić – uśmiechasz się, bo wiesz, że to oznacza, że jest spłukany. Bo to, że większość sobie nie radzi (bo nie posiada odpowiedniej wiedzy), wcale nie oznacza, że w takiej sytuacji są wszyscy. Jest wręcz przeciwnie. Od ponad dwóch lat grono absolwentów naszych szkoleń udowadnia, że na giełdzie można zarabiać i to regularnie. Po roku próśb o stworzenie szkolenia typowo akcyjnego powstał prawdopodobnie jedyny taki warsztat w kraju. W ciągu 3 dni warsztatu nauczysz się (jest to warsztat, więc będą to ciągłe ćwiczenia): 1 – Jak samodzielnie i bardzo precyzyjnie wybierać do inwestycji takie spółki, które przyniosą Ci zysk i to bez względu na to, czy indeksy spadają, czy rosną. Pamiętaj, że nawet w sytuacji, gdy indeksy spadają na rynku, praktycznie zawsze obecne są spółki, które rosną. Nauczymy Cię jak je rozpoznawać w oparciu o analizę techniczną. 2 – Jak używać odpowiednich narzędzi analizy technicznej do tego, by odpowiednio selekcjonować spółki. 3 – W jaki sposób budować swój portfel inwestycyjny na lata. Będzie to możliwe dzięki umiejętności obrony zysku, jaką zdobędziesz podczas tych warsztatów. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie, ale o tym za chwilę. Do kogo skierowane jest to szkolenie? Do tych inwestorów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo własnego kapitału i regularne zyski. Także do tych, którzy chcą wykorzystać nowe umiejętności do inwestycji – nie na rok, ale na lata. Warsztat został tak skonstruowany, że mogą w nim wziąć udział zarówno inwestorzy doświadczeni, jak i inwestorzy totalnie zieloni! Jak to jest możliwe? Dzięki formie warsztatowej.

Jednak najważniejszym powodem, dla którego warto jest wziąć udział w tym szkoleniu, jest: Praktyczna Nauka Zarabiania na Giełdzie. Podczas trwania tego treningu proporcja teorii do praktyki wygląda następująco: 10% Teoria – 90% Praktyka Do kogo jeszcze skierowany jest ten trening? Do tych inwestorów, którzy w końcu mają dość oddawania własnych pieniędzy i swojej przyszłości finansowej w niepewne ręce instytucji, które zajmują się ich obrotem. Ten warsztat udowodni Ci, że: Możesz inwestować samodzielnie i zarabiać o wiele więcej aniżeli... Odpowiedz sobie sam. Selekcja inwestycyjna spółek nie jest rzeczą trudną, tylko wymaga odpowiednich narzędzi i umiejętności specyficznego patrzenia na rynek. Możesz nauczyć się tego w trakcie 3-dniowego warsztatu, któremu będą towarzyszyły ciągłe ćwiczenia. Jak będzie wyglądał trening? Wyobraź sobie, że wchodzisz na salę szkoleniową i poznajesz narzędzia techniczne niezbędne do analizy spółek. Zobacz, że uczysz się jak każde z nich wykorzystywać w praktyce. Gdy to już będziesz potrafił, zobaczysz jak my używając tych samych narzędzi dokonujemy szczegółowej selekcji spółek. Gdy to stanie się dla Ciebie jasne, przejdziesz do ciągłych ćwiczeń (samodzielnych i w grupach) wybierając te spółki, które mają największy potencjał wzrostu. Do tego wszystkiego nauczysz się, jak zabezpieczać swoje akcje przed spadkami i kiedy będzie dobry moment na wyjście i zrealizowanie zysków. Jaki jest szczegółowy program szkolenia? Taki jak powyżej. Celowo nie umieszczamy szczegółowych zagadnień tego szkolenia, bo jest to część naszego systemu, o którym dowiesz się w trakcie trwania warsztatów.

Kto jest organizatorem szkolenia?

Łukasz Milewski – Organizator treningu, ekspert od Psychologii Rynku Giełdowego. Jest ekspertem w dziedzinie osiągania celów życiowych, motywacji i zmiany swojego życia. Autor wielu artykułów w tej dziedzinie. Chętnie zapraszany do telewizji i radia, gdzie dzieli się swoją ogromną wiedzą. Pisarz i pasjonat znaczenia słowa: "Człowiek". Kilka lat temu podjął decyzję o zmianie swojego życia, za decyzją poszło działanie. Barbara Wrzosek – Ekspert od Opcji i Kontraktów Terminowych. Wielu ludzi trzyma się z dala od giełdy, bo po prostu jej nie rozumie. Gdy jesteś na naszym treningu, nad całością czuwa Basia, obdarzona talentem pedagogicznym. Jej największą zaletą jest to, że potrafi przekazać swoją wiedzę tak, że nie masz innego wyjścia, jak tylko zrozumieć to, co do Ciebie mówi. Jest żywym dowodem na to, że to kobiety przy odpowiednim zaangażowaniu i wiedzy, są lepszymi inwestorkami od płci męskiej.

Kto poprowadzi szkolenie? Paweł Wyrozębski – Specjalista od Analizy Technicznej. Ludzie żartobliwie określają go drugim Elliottem i Fibonaccim w jednym. Zasłużył sobie na takie przydomki, ponieważ ma dar przekazywania wiedzy matematycznej w jasny i klarowny sposób. Rzucił studia, by oddać się celowi, jakim jest inwestowanie. Podczas treningu prowadzi ćwiczenia, które są żartobliwie określane mianem "wyliczanek". Bez niego ten trening nie byłby tak wyjątkowy. Obcowanie z Pawłem sprawia, że zaczynasz wierzyć w to, że niemożliwe może być twoim osiągnięciem. Zbigniew Stawicki – Specjalista od Psychologii Rynku i wyliczania dat zwrotów rynku giełdowego. Ciepły i otwarty, dowcipny i elokwentny. "Ojciec" wielu inwestorów odnoszących sukcesy. Jego wykłady przez wielu uczestników są określane jako z "innej galaktyki" i tak rzeczywiście jest. Zbyszek ma swój piękny świat, do którego zaprasza wszystkich. On nie uczy jak spekulować, pokazuje jak być spekulantem. Zawodowy inwestor giełdowy, biznesmen z bardzo dużym doświadczeniem. Zbyszek podzieli się z Tobą swoim cennym doświadczeniem giełdowym, a jest na rynku od początku istnienia giełdy. Przedstawi Ci sposób podejścia do giełdy, którego nie znajdziesz nigdzie, bo jest owocem jego doświadczenia. Marek Massalski – Ekspert od Rynku Akcji i Opcji na Rynek Amerykański. Marek jest bardzo doświadczonym inwestorem i ekspertem rynku akcji. Inwestuje na rodzimym rynku od początków jego istnienia. Ponad to, operuje także na rynkach zagranicznych, szczególnie amerykańskim. Jest bardzo ciekawym połączeniem ekonomisty, byłego policjanta oraz zarządcy nieruchomości. Jego siłą jest konsekwencja i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo swego kapitału. Dzięki temu jest człowiekiem wolnym. Bartłomiej Strączak – Pasjonat giełdowy i poszukiwacz zaawansowanych technik inwestycyjnych wśród najlepszych amerykańskich inwestorów. Jego wkładem w szkolenie jest przedstawienie zintegrowanej, unikatowej metody do analizy czasu i ceny oraz wykorzystanie jej do praktycznego inwestowania. Preferuje jednosesyjne inwestowanie w kontrakty terminowe (daytrading) i średnioterminowe w opcje na indeks. Wierzy, że zgłębianie i doskonalenie wiedzy o giełdzie może przynieść, poza zyskiem, wyjątkową pasję i radość w życiu. Michał Szklarzewski – najnowszy nabytek naszego teamu szkoleniowego. Z wykształcenia informatyk i absolwent Polsko – Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Zawodowo związany z dziedziną finansów. Jest ekspertem rynku akcji i jednym z nielicznych naszych absolwentów, który został certyfikowanym trenerem naszych szkoleń.

Co otrzymasz, biorąc udział w szkoleniu Rynek Akcji w Praktyce? 1) 3-dniowy praktyczny warsztat z selekcji inwestycyjnej akcji; 2) Zbiór narzędzi analitycznych wyselekcjonowanych statystycznie (to zaoszczędzi Ci lata poszukiwań) co do swojej skuteczności przy wybranych spółkach z polskiego rynku; 3) Część narzędzi nigdzie wcześniej nie prezentowanych, bo są owocem naszego doświadczenia;

4) Komplet materiałów szkoleniowych; 5) Obiad w formie bufetu szwedzkiego i aromatyczne przerwy kawowe; 6) Nieograniczony dostęp do zamkniętego forum dla absolwentów szkolenia; 7) Możliwość kontaktu telefonicznego ze wszystkimi prowadzącymi po szkoleniu; 8) Prestiżowy Certyfikat Praktyka Rynku Akcji. 9) I wiele więcej! O tym jednak przekonasz się na treningu. 10) Skocz po szczegóły i dokonaj rezerwacji miejsca, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

View more...

Comments

Copyright ©2017 KUPDF Inc.
SUPPORT KUPDF